Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Przegrana w ostatnim meczu rundy

• autor: andre1010, 2015-11-15 14:20

Niestety ostatni mecz rundy jesiennej w Chróścicach przegrywamy w fatalnym stylu 4:2. Strzelcami bramek dla nas byli Paweł Urbanowicz i Stein Natan.

Opis meczu ponizej:

Mecz rozpoczęliśmy składem: Kalus Denis - Kinder Błażej, Boboń Tomasz, Zurak Kamil, Pompa Pascal -  Libera Kewin,  Zobek Daniel, Kornol Marcin, Stein Emanuel, Urbanowicz Paweł - Stein Natan.

Początek meczu ciężki, przeciwnik ma inicjatywę, my nie potrafimy się uwolnić, dwa razy Deni dobrze broni. Tak po 10 minutach wchodzimy w mecz i zaraz strzelamy bramkę na 1;0. Kontra i Paweł Urbanowicz dobija strzał Natana Steina. Teraz już gramy dużo lepiej i bardzo dobrze kontrujemy. Z jednej z kontr pada bramka na 2;0, strzelcem Natan Stein. Mamy jeszcze trzy okazje ale nie ma konsekwencji w wykończeniu. Przeciwnik ma więcej posiadania piłki ale strzały bardzo nie celne. Dopiero tak od 30 minuty zaczynają się cyrki w naszym polu karnym. Obrońcy coraz częściej nie trafiają w piłki, a Denis przestaje bronic i gra jak bramkarz piłki ręcznej zamiast łapać wszystko wykopuje nogą przed siebie. Efekt taki że prosta piłka wykopnięta przez bramkarza na przedpole, tam mając przewagę nie potrafimy wybić i jest 2;1. W końcówce dużo szczęścia bo nadal fatalna gra bramkarza i prawie kolejne stracone bramki, ale mamy szczęście bo blokujemy.

Druga połowa ze zmianami zaraz na początku, miedzy innymi na bramce. Niestety nasza sytuacja się pogarsza, druga minuta drugiej połowy, Kamil Kruczek łapie piłkę, biegnąc swobodnie przewraca się wypuszcza ją z rąk i goście dobijają do pustej bramki, prezent numer dwa. Z naszej drużyny wyraźnie opadły chęci. Mamy duże problemy i trwa to chwile zanim ponownie coś konstruujemy pod bramka przeciwnika, akcja sam na sam Natan, strzały z wolnych Zobek Daniel dwa razy, Paweł Urbanowicz akcja z boku. Niestety w fazę w której gramy lepiej kolejny błąd i jest 3;2, wybicie (bo to strzał nie był) z 30 metrów, bramkarz nawet nie wyskakuje i piłka po rękawicach wpada do bramki. Prezent numer trzy. W tym momencie gra się kończy, zawodnikom odechciało się grania, bo ile można biegać i w taki sposób tracić bramki. Już tylko jedna sytuacja Adrian Meinert sam na sam w polu karnym ale bramkarz broni. Ostatni stracony gol jest podsumowaniem pozostałych, podanie do bramkarza, prosta piłka (żaden strzał), brak jakiejkolwiek kontroli piłki, zaczyna skakać na klacie później na rekach i praktycznie sam sobie ja wrzuca do bramki. Mecz przegrany bardzo niezasłużenie.

Parodia i żenada, mój apel do naszych bramkarzy, naprawdę zabierzcie się za siebie bo nie trenujecie i to wygląda tak jak dziś wyglądało. Moim zdaniem totalny brak szacunku wobec drużyny, bo niektórzy się angażują i podchodzą do tego z sercem a dla nie których jest to śmieszne i zabawne. Tego meczu przegrać nie musieliśmy, wszystkie cztery bramki były prezentami, normalnie z gry przeciwnik bramki nam dziś nie strzelił.