Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Pierwsza wygrana na wyjezdzie

• autor: andre1010, 2015-09-27 23:05

Po ciężkiej przeprawie przywozimy z wyjazdu z Grodkowa pierwsze trzy punkty zdobyte na obcym boisku. Mecz wygrywamy 3;1 strzelcami bramek dla nas byli Stein Natan dwa gole i jeden Meinert Adrian.

Opis meczu poniżej:

Mecz rozpoczęliśmy składem: Kruczek Kamil - Ciołek Dawid, Boboń Tomasz, Pompa Pascal,  Głomb Adam,-  Libera Kewin,  Zobek Daniel, Stein Emanuel, Urbanowicz Paweł, Meinert Adrian - Stein Natan. Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu, przeciwnik co prawda grał w 10, ale drużyna bardzo mocna fizycznie i trudna do grania. Bardzo ostra gra na pograniczu do tego sędzia który dużo pozwalał i był prawdziwy mecz walki. Bardzo szybko obejmujemy prowadzenie, świetna akcja lewym skrzydłem i Natan Stein strzela na 1:0. Niestety z prowadzenia nie cieszyliśmy się długo, fatalna gra w obronie, faul i rzut karny, pewnie zamieniony na gola. Później już nasza dominacja, przeciwnik kilka okazji z tego dwie groźne. My natomiast w pierwszej połowie zapomnieliśmy zawiązać worka z golami. Poprzeczka, cztery zmarnowane sytuacje sam na sam, spokojnie mogliśmy mieć strzelone z pięć bramek bo te sytuacje to były setki. Strzeliliśmy już tylko jedną w samej końcówce, ponownie akcja lewą strona i ponownie strzela Natan Stein. Mieliśmy przewagę, stworzyliśmy sobie bardzo dużo okazji, jedynie przez fatalną skuteczność doprowadziliśmy do tego że w drugiej połowie było nerwowo.

Druga połowa z jedna zmianą, niestety z naszej dominacji nie zostało wiele. Od początku przeciwnik wyraźnie naciska, mamy duże trudności z wyjściem z własnej połowy, Grodków gra ostro i konsekwentnie. Ale nasza obrona która zagrała dziś swój jak na razie najlepszy mecz trzymała się bardzo dobrze, walcząc do końca, dwa razy piłka wybijana z linii. Nawet rzuty rożne z którymi mieliśmy problemy wzorowo były wybijane. Po przetrwaniu tej ciężkiej fazy troszkę się otrząsnęliśmy, a przeciwnik już opadł z sił. Ponownie mieliśmy okazje ale już tylko z kontry. Grodków cały czas próbował wyrównać. Po raz kolejny nie wykorzystaliśmy szans jakie otrzymaliśmy, w końcówce następne trzy okazje sam na sam po tym jak przeciwnik się odkrył i ponownie marnujemy. Dopiero w 90 minucie kontra i Adrian Meinert strzela na 3;1, sekundy później jest koniec. Z boiska schodzimy jako zasłużony zwycięzca.