Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Wygrywamy z Unią 4:2

• autor: andre1010, 2014-10-19 19:12

Kolejny mecz wyjazdowy i kolejne trzy punkty, tym razem pokonujemy Unie Kolonowskie 4;2, strzelcami bramek dla nas byli Marcin Kornol z trzema golami i Stein Natan z jednym.

Opis meczu ponizej:

Mecz rozpoczęliśmy składem: Kruczek Kamil  - Ciołek Dawid, Duda Mateusz, Głomb Adam, Patyk Karol -  Libera Kewin, Janas Irek, Kornol Marcin, Zurak Kamil, Meinert Adrian - Stein Natan. Dobrze zaczynamy, przeciwnik cały mecz gra w 9 wiec mamy przewagę ale długo jej nie potrafimy wykorzystać. Bardzo dobrze broni bramkarz Unii który był ich ratunkiem w tym meczu, broni wiele sytuacji sam na sam. A my nie potrafiliśmy go pokonać. W pierwszej połowie tylko raz wyciąga piłkę z siatki, akcja sam na sam i Natan Stein strzela na 1:0. Takim też wynikiem kończy się pierwsza połowa.

druga połowa z dwoma zmianami na bokach obrony, bo tam mieliśmy największe problemy. coraz lepiej sobie radzimy i mamy jeszcze więcej okazji niż w pierwszej połowie, szybko strzelamy na 2:0. Strzał w polu karnym Marcina Kornola i jest bramka. Idziemy za ciosem ponowna ładna akcja i ponownie Marcin Kornol i mamy 3:0. Marnujemy kolejne świetne sytuacje, dobrze łapie bramkarz Unii. Niestety mecz robi się ostrzejszy, sędzia gubi się w pewnym momencie i ma ciekawe oraz śmieszne decyzje. W tej fazie meczu tracimy bramki oraz zawodnika. Pompa Pascal zostaje kopnięty bez piłki i za to że wyzwał przeciwnika otrzymuje czerwona kartkę, przeciwnik nie otrzymuje nic. Od tego momentu gramy w 10 i tracimy kolejno 2 bramki, jedną po błędzie bramkarza który grał dziś nie pewnie. Po tym ciężkim okresie ponownie przejmujemy inicjatywę i nie dajemy już sobie wyrwać zwycięstwa a w końcówce strzelamy na 4:2, a swoją trzecia bramkę strzela Marcin Kornol.

Podsumowując to było ok, na pewno strzeliliśmy za mało bramek i o jedną za dużo straciliśmy. Gra w ofensywie ok, ale brak wykończenia. W obronie duże błędy na bokach. Cieszy powrót na boisko Marka Sroczyka, który jest dużym wzmocnieniem składu. Nie potrzebna była czerwona kartka Pascala, dwa mecze ma gwarantowane, a może i trzy i na jesień już nie zagra.