Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Przegrana z Gorzowem

• autor: andre1010, 2014-03-30 23:28

W pierwszym meczu rundy wiosennej zasłużenie przegrywamy z drużyną z Gorzowa 2:1. Strzelcem jedynej bramki dla nas był Milczarek Karol.

Opis meczu poniżej:

Mecz rozpoczęliśmy składem: Wróblewski Mateusz - Ciołek Dawid, Patyk Karol, Duda Mateusz, Piech Dawid  - Kallus Tomasz ,Libera Kewin, Janas Irek , Zuchowski Daniel, Retig Damian - Milczarek Karol.

Pierwsza połowa w miarę solidna, coś się działo pod bramką przeciwnika, były przynajmniej strzały i bramka na 1;0. Z tyłu mieliśmy dużo szczęścia i dobrze broniącego bramkarza.

Druga połowa niestety katastrofalna, zero strzałów na bramkę, gra beznadziejna. Wniesione zmiany nic nie dały wręcz nas osłabiły. Totalna przewaga przeciwnika i po wielu próbach strzelili nam bramkę na 1;1. W końcówce błąd bramkarza i tracimy bramkę na 2;1.

Podsumowując to u tych którzy trenują widać że coś próbują zrobić i gra w miarę się klei, niestety jest też grupa która w piłkę gra sporadycznie lub wcale i niestety nie ma zrozumienia z kolegami. Bez treningu będzie to wyglądało jak w dzisiejszym meczu.